Bug and Tar Remover a zbytky lepidla na karoserii

Větší či menší zbytky lepidla po odstranění polepů či samolepek z karoserie dokážou často potrápit.

 Bez ztráty času, nervů a naopak relativně rychle a bezpečně, tak se osvědčil Muc-Off Bug and Tar Remover při práci na bílem laku.
Jen nanést,  nechat několik minut působit a pak čistým hadříkem odstranit zbytky lepidla. Při testu se nám osvědčilo hadřík často obracet, což zrychlilo práci. Nakonec jsme očištěné plochy opláchli vodou.
Nakonec doporučujeme doladit leštěnkou Muc-Off Miracle Shine a máte nový lak, jak od lakýrníka.

Výsledek posuďte sami ve fotogalerii.

 

HALBICH.cz / Bug and Tar Remover a zbytky lepidla HALBICH.cz / Bug and Tar Remover a zbytky lepidla HALBICH.cz / Bug and Tar Remover a zbytky lepidla HALBICH.cz / Bug and Tar Remover a zbytky lepidla HALBICH.cz / Bug and Tar Remover a zbytky lepidla HALBICH.cz / Bug and Tar Remover a zbytky lepidla HALBICH.cz / Bug and Tar Remover a zbytky lepidla HALBICH.cz / Bug and Tar Remover a zbytky lepidla HALBICH.cz / Bug and Tar Remover a zbytky lepidla HALBICH.cz / Bug and Tar Remover a zbytky lepidla HALBICH.cz / Bug and Tar Remover a zbytky lepidla HALBICH.cz / Bug and Tar Remover a zbytky lepidla HALBICH.cz / Bug and Tar Remover a zbytky lepidla HALBICH.cz / Bug and Tar Remover a zbytky lepidla