Muc-Off čistil motocyklové silniční boty a rozdíl byl skutečně znát. Výsledek se dostavil již během několika minut a po ukončení čistícího procesu boty rozhodně nevypadly na svůj věk. Tedy alespoň my bychom jim 8 let jistě nehádali.

K dosažení zdárného a rychlého výsledku nám stačily tyto 2 produkty:

1. Muc-Off Leather Clenaer
2. Muc-Off nano Bike Cleaner

Začali jsme koženými částmi boty, na které jsme aplikovali čistič na kůži Leather Cleaner. Jako aplikátor byl použit pevnější molitan. Lze samozřejmě použít i čistý hadřík. Při použití Muc-Off Leather Cleneru jsme postupovali přesně podle návodu, který je uveden na obalu.
Po očistě kožených částí jsme se vrhli zejména na plastové a kovové části boty. K tomu jsme použili Bike Cleaner a čistý hadřík. Aplikovali jsme jemný aerosol přípravku, počkali cca. 2 minuty a krouživými pohyby začali stírat uvolněnou špínu.
Nakonec jsme na čisté části hadříku nanesli Bike Cleaner a velice jemně dočistili i kožené části boty.

A pokud Vás zajím čas, tak jedna bota nám zabrala přibližně 5 minut práce bez aplikace Muc-Off Leather Protect určeného k ochraně kůže, jehož aplikaci vřele doporučujme, neboť při jízdě na motocyklu je kůže vystavena snad všem možným vlivům. Aplikace Muc-Off Foam Fresh do vnitřní části již skutečně moc času nezabere, a tak stojí za to věnovat pár vteřin svého času i této části obuvi.

Rozdíl mezi vyčištěnou a nevyčištěnou botou je patrný na fotografii.

Muc-Off v akci

HALBICH.cz / Jak na moto boty?HALBICH.cz / Jak na moto boty?HALBICH.cz / Jak na moto boty?